Archyvas Tinklalapio naujienos Karjera Kontaktai
Grižti i pagrindini puslapi
Paieška:
Eng Rus
   

Ieškantiems patogaus ir stilingo gyvenamojo ploto pasirinkimo šiandien tikrai netrūksta. O vienas iš patraukliausių ir nuolat populiarėjančių būstų tipų – vadinamasis loftas (angl. loft – palėpė, galerija). Tai gyvenamosios erdvės, įkurtos industrinės architektūros statiniuose ir išsiskiriančios savita architektūra.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ kartu su partnere UAB „Trinapolis“ nuo 2005 metų vysto vieną didžiausių su loftais susijusių projektų Lietuvoje – „Loft Town“. Tai beveik 7 500 kv. m buvusios sostinės Kuro aparatūros gamyklos pastatų, kurie taps savotišku loftų miestu. Čia bus įrengti butai, studijos bei kūrybai ir darbui skirtos patalpos. Beje, tai vienintelis toks projektas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje.

Patraukliame sostinės rajone įkurtas „Loftų miestas“ puikiai tiks tiems, kam svarbu ne tik gyvenamoji erdvė, bet ir ją supanti aplinka. Pro būsto langus atsivers rudenėjančio parko ar skoningai įrengto vidinio kiemo vaizdai. Be to, gyvenamasis kompleksas pritaikytas šiuolaikiniam miesto žmogui – puikus susisiekimas, ranka pasiekiamos prekybos ir laisvalaikio vietos.

Tačiau patraukliausia lofto savybė – didžiulė erdvė, suteikianti neribotų galimybių kurti individualius interjero sprendimus ir namus įsirengti taip, kaip norite. Tai tikrai įvertins visi tie, kurie pavargo nuo kūrybinę laisvę ribojančių standartinių būstų.

Daugiau informacijos apie projektą – www.lofttown.lt.

  atgal

    „Loft town“       
         
   
           
© Penki Kontinentai 1996-2018. Visos teisės saugomos
WebMaster