Archyvas Tinklalapio naujienos Karjera Kontaktai
Grižti i pagrindini puslapi
Paieška:
Eng Rus
   

„Loft Town“ – pirmasis ir didžiausias gyvenamųjų loftų miestas Rytų Europoje. UAB Penkių kontinentų investicijos pirmąsyk Lietuvoje tokiu mastu ėmėsi prikelti nebenaudojamus statinius naujam gyvenimui.


Tai beveik 7 500 kv. m buvusios sostinės Kuro aparatūros gamyklos pastatų, kurie tapo savotišku loftų miestu. Čia įrengti butai, studijos bei kūrybai ir darbui skirtos patalpos. Tai vienintelis toks projektas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje. Patraukliame sostinės rajone įkurtą loftų miestą įvertino tie, kuriems svarbi ne tik gyvenamoji erdvė, bet ir ją supanti aplinka. Pro būsto langus atsiveria parko ar skoningai įrengto vidinio kiemo vaizdai. Be to, gyvenamasis kompleksas pritaikytas šiuolaikiniam miesto žmogui – puikus susisiekimas, ranka pasiekiamos prekybos ir laisvalaikio vietos.


Tačiau patraukliausia lofto savybė – didžiulė erdvė, suteikianti neribotų galimybių kurti individualius interjero sprendimus ir namus įsirengti taip, kaip norite. Tai tikrai įvertins tie, kurie pavargo nuo kūrybinę laisvę ribojančių standartinių būstų.


Daugiau informacijos apie projektą – www.lofttown.lt.
  atgal

    „Loft town“       
         
   
           
Ā© Penki Kontinentai 1996-2018. Visos teisės saugomos
WebMaster